Ograničeni javni poziv za dodjelu stipendija

Sveučilište u Slavonskom Brodu objavljuje ograničeni javni poziv za dodjelu stipendija redovitim i izvanrednim studentima preddiplomskog stručnog studija Bilinogojstvo i specijalističkog diplomskog stručnog studija Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj Sveučilišta u Slavonskom Brodu za akad. god. 2021./2022.

Pravo na dodjelu stipendija imaju redoviti i izvanredni studenti upisani u studijske programe koji su u akademskoj godini 2021./2022. prvi puta upisali godinu studija za studijski program iz biotehničkih znanosti na Sveučilištu u Slavonskom Brodu kako slijedi:

–        preddiplomski stručni studiji Bilinogojstvo, smjer Hortikultura (2. i 3. godina)

–        specijalistički diplomski stručni studij: Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj. (1. i 2. godina).

Prijavu na ograničeni javni poziv prijavitelji (studenti) šalju u elektroničkom obliku (Obrazac za prijavu-redoviti student / Obrazac za prijavu-izvanredni student) na e-mail: stipendijemp@unisb.hr do 29. studenog 2021. godine.

Ograničeni javni poziv UNISB (PDF)

Ograničeni javni poziv Ministarstva poljoprivrede (PDF)

Obrazac za prijavu-redoviti student (DOC)

Obrazac za prijavu-izvanredni student (DOC)