Europski tjedan održivog razvoja

Biotehnički odjel se pridružio Europskom tjednu održivog razvoja (European Sustainable Development Week – ESDW) koji se obilježava diljem Europe od 18. rujna do 8. listopada pod motom “Misli globalno, djeluj lokalno” i iskoristio priliku za promicanje održivog razvoja u našoj lokalnoj zajednici!

To je europska inicijativa za poticanje i stvaranje vidljivih aktivnosti, projekata i događaja koji promiču održivi razvoj i Globalne ciljeve održivog razvoja (Sustainable Development Goals), a mi smo svoj mali doprinos pridonijeli radionicom na kojoj smo zajedno sa studentima zasadili nekoliko stabala pod nazivom “Neka rastu”.
#ESDW2022 #BudimoOdrzivi

#universityofslavonskibrod #unisb #biotehnickiodjel #students #studenti #radionica #sadnja #volimprirodu  #volimpoljoprivredu