Sudjelovanje na Danu doktorata

Nastavnik Biotehničkog odjela Sveučilišta u Slavonskom Brodu dr. sc. Robert Benković sudjelovao je na Danu doktorata na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek 21. listopada 2022. godine. Dan doktorata se organizira zbog javnog prikazivanja rezultata istraživanja u sklopu obranjenih doktorskih disertacija, kao i preliminarnih rezultata istraživanja nakon pozitivno ocijenjenih tema doktorskih disertacija tijekom prethodne akademske godine u cilju upoznavanje javnosti s izvođenjem i radom doktorskog studija, razmjena iskustava vezanih za istraživanja doktoranada te iskustava mentora, uvid u raznolikost znanstvenog rada doktorskog studija i njegovu popularizaciju, kao i transfer znanja u gospodarstvo.

Više fotografija.