Erasmus+ program ključna aktivnost 131 – individualna mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja – iskustva doc. dr. sc. Teuta Benković-Lačić i dr. sc. Robert Benković, viši predavač

Nastavnici Biotehničkog odjela, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, doc. dr. sc. Teuta Benković-Lačić  i dr. sc. Robert Benković, v. pred., bili su na usavršavanju u sklopu ERASMUS+ programa, ključna aktivnost 131- individualna mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja. U periodu od 11.4.-15.4.2023.  godine boravili su na  Kazimierz Wielki University (Poljska), a u periodu 02.05.-06.05.2023. godine (samo dr. sc. Robert Benković) na  University of Szeged, Faculty of Agriculture (Mađarska) te će svoja iskustva i dojmove prenijeti nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije u ponedjeljak, 22.05.2023. u 11:00 sati, u Ulici Matije Gupca 24,  učionica 3.