Obavijest studentima Biotehničkog odjela o održavanju nastave u ponedjeljak 02.10.2023.

Studenti 1. godine sveučilišnog prijediplomskog studija Ekoinženjerstvo i zaštita prirode sudjeluju na Svečanom početak nastave koji će se održati u 8.30 sati u Zgradi 9 Sveučilišta u Slavonskom Brodu (Ulica 108. brigade ZNG 32, Sl. Brod), a potom imaju nastavu iz kolegija Opća kemija od 10.00 sati u učionici 5 (M. Gupca 24).

Studenti 2. godine sveučilišnog prijediplomskog studija Ekoinženjerstvo i zaštita prirode, 3. godine stručnog prijediplomskog studija Bilinogojstvo i 1. i 2. godine stručnog diplomskog studija Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj imaju nastavu sukladno objavljenim rasporedima nastave.

Pročelnica Biotehničkog odjela:

Doc. dr. sc. Slavica Antunović