VAŽNA OBAVIJEST STUDENTIMA BIOTEHNIČKOG ODJELA SVEUČILIŠTA U SLAVONSKOM BRODU VEZANA UZ DODJELU STIPENDIJA OD STRANE MINISTARSTVA POLJOPRIVREDE

Potpisivanje ugovora za dodjelu stipendija redovitim i izvanrednim studentima sveučilišnog prijediplomskog studija Ekoinženjerstvo i zaštita prirode, stručnog prijediplomskog studija Bilinogojstva i stručnog diplomskog studija Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj od strane Ministarstva poljoprivrede održat će se 16. siječnja 2024. godine u 12:oo h u svečanoj dvorani Sveučilišta u Slavonskom Brodu (zgrada 9), na adresi Ulica 108. brigade ZNG 32, 35000 Slavonski Brod.

Svi studenti koji su ostvarili pravo na stipendiju obvezni su prisustvovati potpisivanju ugovora.

Po potpisivanju ugovora, korisnicima stipendije će se moći izvršiti uplata.

NAPOMENA: Studenti koji su u međuvremenu ostvarili pravo na neku drugu stipendiju, a prijavili su se i na ovaj natječaj obvezni su doći radi potpisivanja izjave o odricanju od stipendije Ministarstva poljoprivrede.