Erasmus+ program ključna aktivnost 1 (KA171), individualna mobilnost nastavnog osoblja, iskustva izv.prof.dr.sc. Mihaela Blažinkov

Nastavnici Biothničkog odjela, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, doc.dr.sc. Teuta Benković- Lačić, dr.sc. Robert Benković i izv.prof.dr. Mihaela Blažinkov su bili na usavršavanju u sklopu ERASMUS+ programa, ključna aktivnost 1 (KA171) projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država  na odjelu Environmental Science, International and local engagement section, ILES,  University of Seychelles.

Svoja iskustva i dojmove će prenijeti nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije koju će održati u ponedjeljak, 11.03.2024. u 10:00 sati, u Ul. 108. brigade ZNG 20, Zgrada 6.