Promjena termina potpisivanja ugovora za dodjelu stipendija Ministarstva poljoprivrede

Važna obavijest studentima Biotehničkog odjela Sveučilišta u Slavonskom brodu vezana za dodjelu stipendija od strane Ministarstva poljoprivrede

Potpisivanje ugovora za dodjelu stipendija redovitim i izvanrednim studentima preddiplomskog stručnog studija Bilinogojstvo i specijalističkog diplomskog stručnog studija Ekološka poljoprivreda i ruralni razvoj od strane Ministarstva poljoprivrede održati će 12.1.2023. s početkom u 9.30 h u zgradi Sveučilišta u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2, 35000 Slavonski Brod (Korzo) u Viječnici.

Svi studenti koji su ostvarili pravo na stipendiju obavezni su prisustvovati potpisivanju ugovora.

Po potpisivanju ugovora, korisnicima stipendije će se moći izvršiti isplata.

Studenti koji su u međuvremenu ostvarili pravo na neku drugu stipendiju, a prijavili su se i na ovaj natječaj obavezni su doći radi potpisivanja izjave o odricanju stipendije od strane Ministarstva Poljoprivrede.